За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині працівники підрозділів ДАІ склали підсумкові заліки по професійній підготовці

29.05.2015 от Сектор профілактичної роботи

Цього тижня працівники підрозділів ДАІ області взяли участь у проведенні тестування із професійної підготовки, яке проводили співробітники управління кадрового забезпечення УМВС України в області.

Інспектори ДАІ складали іспити з функціональної підготовки щодо перевірки їх знань законодавчої, відомчої нормативно-правової бази з питань оперативно-службової діяльності.

Комісія, до якої увійшли фахівці УМВС України в області, також перевірила знання, вміння і навички працівників ДАІ із тактико-спеціальної, вогневої, фізичної, загально-профільної підготовок в обсязі учбової програми за 2014-2015 навчальний рік.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто