За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 14 по 20 серпня 2017 року

21.08.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 14 по 20 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 12 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 12 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 10 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 1;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –1;

створення аварійної ситуації – 0;

порушення правил проїзду перехресть – 2;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 3.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Сильна спека – зважайте на погодні умови!

21.08.2017 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням Гідрометцентру України на території більшості областей нашої держави, зокрема і у Кіровоградській області, очікується сильна спека. Синоптики прогнозують місцями стовпчики термометра сягнуть відмітки 35-38°. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

В Україні стартували профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

21.08.2017 от Сектор профілактичної роботи

З 20 серпня розпочалися профілактичні заходи, покликані забезпечити безпеку дітей, допомогти юним пішоходам адаптуватися до інтенсивного дорожнього руху та згадати призабуті за час канікул дорожні правила. Акція закінчиться 20 вересня. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто