За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили автівку, ввезену в Україну з порушенням митного законодавства

07.07.2017 от Сектор профілактичної роботи

На об’їзній автодорозі Кропивницького, у Кіровоградському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Опель Вектра».

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські виявили автівку із сумнівними реєстраційними документами

07.07.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 0 кілометрі автодороги «Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя», у Кіровоградському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Ford Focus», під керуванням 60-річного мешканця Херсонщини. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські виявили напівпричіп-рефрижератор сумнівного походження

07.07.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 244 кілометрі автодороги «Київ – Знам’янка», в Олександрівському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Volvo FH 12» з напівпричепом – рефрижератором «TRAILOR S23516», під керуванням 45-річного мешканця Прикарпаття. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські зупинили вантажівку, якою перевозили деревину без відповідних дозвільних документів

04.07.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 75 кілометрі автодороги «Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв», у Кіровоградському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля «ЗІЛ-ММЗ», під керуванням 51-річного мешканця обласного центру. Вантажівкою перевозився ліс-кругляк. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 26 червня по 02 липня 2017 року

03.07.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 26 червня по 02 липня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких 10 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 361 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 38;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –14;

створення аварійної ситуації – 4;

порушення правил проїзду перехресть – 36;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 55.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині під час дорожньо-транспортної пригоди постраждало чотири особи

03.07.2017 от Сектор профілактичної роботи

Другого липня, близько 12 години 30 хвилин у Голованівському районі зіткнулися дві автівки. У результаті аварії постраждала родина з Вінниччини, у тому числі двоє дітей.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто