За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили причіп до вантажівки сумнівного походження

21.06.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 244 кілометрі автодороги «Київ – Знам’янка», в Олександрівському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «МАН» із причепом, під керуванням 41-річного мешканця Миколаївщини. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Поліцейські Кіровоградщини навчають малечу основам безпечної поведінки на дорозі у пришкільних таборах

21.06.2017 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині тривають літні шкільні канікули. У наймолодших учасників дорожнього руху додалося безліч турбот та розваг. На сьогодні вони ще відвідують пришкільні оздоровчі табори, проте незабаром залишаться поза увагою своїх педагогів та вихователів. Саме тому правоохоронці із освітянами максимально активізували правовиховну роз’яснювальну роботу серед учнів молодшої школи – одних із найменших учасників дорожнього руху, аби закріпити у маленьких голівках основні ази дорожньої абетки та застерегти малечу від легковажності на дорозі.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто