За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили причіп – «двійник» до вантажівки із сумнівними документами

02.06.2017 от Сектор профілактичної роботи

На  11 кілометрі автодороги «Кропивницький – Платонове», у Кіровоградському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили вантажний автомобіль «КАМАЗ» з причепом «СЗАП 857».

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Поліцейські Кіровоградщини привітали дітлахів із Днем захисту дітей

02.06.2017 от Сектор профілактичної роботи

Поліцейські Кіровоградщини продовжують навчати маленьких учасників дорожнього руху безпечної поведінки на дорозі. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто