За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські Кіровоградщини взяли участь у забезпеченні правопорядку під час проведення міжнародного пісенного конкурсу у столиці

16.05.2017 от Сектор профілактичної роботи

Сьогодні до Кропивницького повернувся зведений загін поліцейських, які забезпечували безпеку дорожнього руху та охорону публічного порядку під час проведення пісенного фестивалю Євробачення – 2017 у столиці нашої держави  – Києві. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто