За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині пройшла інтерактивна дитяча гра «Місто професій»

10.05.2017 от Сектор профілактичної роботи

Поліцейські роти реагування патрульної поліції взяли активну участь у проведенні всеукраїнського профорієнтаційного інтерактивного дитячого заходу «Місто професій», який пройшов минулих вихідних у кіровоградському дендрологічному парку. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 01 по 07 травня 2017 року

10.05.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 01 по 07 травня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких 9 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 332 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 50;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –21;

створення аварійної ситуації – 1;

порушення правил проїзду перехресть – 43;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 20;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 34.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто