За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 24 по 30 квітня 2017 року

03.05.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 24 по 30 квітня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких 7 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 396 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 56;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –36;

створення аварійної ситуації – 6;

порушення правил проїзду перехресть – 51;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 36.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські зупинили автівку, пасажир якої перевозив наркотичну речовину

03.05.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 44 кілометрі автодороги «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», в Олександрійському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ВАЗ-21099», під керуванням 36-річного мешканця Олександрії.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто