За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили автомобіль – «двійник»

27.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 244 кілометрі автодороги «Київ – Знам’янка», в Олександрівському районі Кіровоградської області, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «MAZDA 626», під керуванням 50-річного мешканця Київщини. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські зупинили автівку, яка розшукувалась правоохоронцями Донеччини

27.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

На 244 кілометрі автодороги «Київ – Знам’янка», в Олександрівському районі, поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «BMW 525 TDS», під керуванням 23-річного водія. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські продовжують роз’яснювальну роботу серед водіїв

27.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

Профілактика дорожньо-транспортного травматизму продовжує бути головним питанням у повсякденній діяльності працівників поліції Кіровоградщини. Адже краще попередити та зарадити скоєнню адміністративного правопорушення, ніж пізніше спостерігати сумні наслідки недбальства водіїв на дорозі, у разі скоєння ними дорожньо-транспортних пригод, причинами яких часто є свідоме ігнорування правил дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 20 по 26 березня 2017 року

27.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 20 по 26 березня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких  1 особа загинула, ще 5 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 308 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 52;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –32;

створення аварійної ситуації – 1;

порушення правил проїзду перехресть – 61;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 23;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 8.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто