За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили трактор – «двійник»

20.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

У місті Долинська Кіровоградської області поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили трактор «ЮМЗ-6», під керуванням 33-річного місцевого мешканця. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 13 по 19 березня 2017 року

20.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 13 по 19 березня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 3 ДТП, у яких  1 особа загинула, ще 2 особи дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 264 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 32;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –17;

створення аварійної ситуації – 0;

порушення правил проїзду перехресть – 45;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 12;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 19.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто