За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині горіла вантажівка

06.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

У селищі Знам’янка Знам’янського району водій вантажного автомобіля «Рено» із причепом-холодильником, з’їжджаючи із мосту через залізничне полотно, помітив, що через технічну несправність з-під капоту кабіни просочується дим. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 27 лютого по 05 березня 2017 року

06.03.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 27 лютого по 05 березня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 1 ДТП, у якій  1 особа дістала поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 235 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 27;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –29;

створення аварійної ситуації – 1;

порушення правил проїзду перехресть – 41;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 21;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 10.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто