За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили нетверезого водія

27.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

Водії, які виїжджають на дорогу в стані алкогольного сп’яніння, ризикують не лише грошима, правами і власним життям, а й життям і здоров’ям оточуючих. Багато ДТП із сумними наслідками стається саме через пияцтво. Причому, через водіїв, які не можуть себе втримати, гинуть люди, які просто опинилися не в тому місці і не в той час. Навіть після келиху пива водій не може адекватно і вчасно реагувати на дорожні ситуації, а увага – розсіюється.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські продовжують навчати дітей правилами безпечної поведінки на дорозі

27.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

Збереження життя і здоров’я дітей було і залишається пріоритетом у діяльності працівників поліції. Цього тижня поліцейські завітали до Балахівської загальноосвітньої школи Петрівського району, де провели для учнів 10-го класу тематичний урок з безпеки дорожнього руху «Я йду по дорозі!». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські зупинили вантажівку, якою перевозили спирт без відповідних документів

27.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

Під час нагляду за дорожнім рухом на 36 кілометрі автодороги «Знам’янка – Луганськ – Ізварине»  на в’їзді до міста Олександрія поліцейські роти реагування патрульної поліції за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля «МАН». До того ж, у вантажівці – перевозили чотири тонни спирту. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині у дорожньо-транспортній пригоді було травмовано двоє людей

27.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

26 лютого у Голованівському районі водій автомобіля «Шкода» не вибрав безпечну швидкість руху та з’їхав у кювет. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 20 по 26 лютого 2017 року

27.02.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 20 по 26 лютого 2017 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких  9 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 217 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 22;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –21;

створення аварійної ситуації – 1;

порушення правил проїзду перехресть – 43;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 14;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 31.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто