За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Зважайте на сильні морози!

30.01.2017 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням Гідрометцентру, наступної доби 31 січня, в Україні збережеться холодна погода. Зокрема, синоптики прогнозують нічну температуру 14-19°, вдень 5-10° морозу; в більшості областей Лівобережжя вночі 21-26°, вдень 11-16° морозу. Дещо тепліше на заході країни, півдні Одещини та в Криму – вночі 7-12°, вдень 1-6° морозу. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські виявили нетверезого мотоцикліста

30.01.2017 от Сектор профілактичної роботи

Водії, які виїжджають на дорогу в стані алкогольного сп’яніння, ризикують не лише грошима, правами і власним життям, а й життям і здоров’ям оточуючих. Багато ДТП із сумними наслідками стається саме через пияцтво. Причому, через водіїв, які не можуть себе втримати, гинуть люди, які просто опинилися не в тому місці і не в той час. Навіть після келиху пива водій не може адекватно і вчасно реагувати на дорожні ситуації, а увага – розсіюється.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 23 по 29 січня 2017 року

30.01.2017 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 23 по 29 січня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, у яких 9 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 240 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 18;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –17;

створення аварійної ситуації – 1;

порушення правил проїзду перехресть – 39;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 10;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 10.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто