За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські виявили транспортний засіб із сумнівними реєстраційними документами

26.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

На 21 кілометрі автодороги «Південний обхід м. Кіровограда» поліцейські роти поліції особливого призначення ГУНП в області за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «Рено Магнум» з причепом, під керуванням 39-річного мешканця одного із районних центрів Кіровоградщини. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

«Безпека дітей – завдання дорослих!»

26.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

Незабаром у малечі розпочнуться зимові канікули. Напередодні відпочинку працівники поліції проводять з юними пішоходами уроки, бесіди, вікторини з безпеки дорожнього руху. Однак, навчаючи дітей правилам поведінки на вулицях та дорогах, дорослим слід пам’ятати, що найкращий приклад – це вони. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські роти поліції особливого призначення зупинили автівку, водій якої перевозив підозрілі предмети

26.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

До чергової частини роти поліції особливого призначення ГУНП в області надійшло повідомлення, що автодорогою «Кіровоград – Рівне – Новоукраїнка» у бік обласного центру рухається автомобіль «IVEKO», у салоні якого можуть знаходитися вибухонебезпечні предмети.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 19 по 25 грудня 2016 року

26.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 19 по 25 грудня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 6 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 5 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 115 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 28;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –7;

створення аварійної ситуації – 3;

порушення правил проїзду перехресть – 14;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 0;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 0.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто