За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині “по гарячих слідах” розкрито незаконне заволодіння автомобілем “ЗАЗ-1102″

14.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями до чергової частини Кіровоградського відділення поліції Кропивницького ВП ГУНП в області звернувся 35-річний мешканець села Аджамка. Чоловік повідомив, що невідома особа шляхом вільного доступу із території його домоволодіння незаконно заволоділа автомобілем “ЗАЗ-1102″, а з незамкненої господарської прибудови невідомі зловмисники викрали мопед «Лідер». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Вітаємо усіх ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Днем вшанування їхнього подвигу.

14.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

Ми були свідками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто