За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 05 по 11 грудня 2016 року

12.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 05 по 11 грудня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 3 особи дістали поранення.

Правоохоронці області виявили та задокументували 111 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 25;

перевищення встановленої швидкості руху – 0;

порушення правил обгону –31;

створення аварійної ситуації – 0;

порушення правил проїзду перехресть – 12;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 0;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 5.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто