За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги учасників дорожнього руху! Складні погодні умови!

08.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

За інформацією Гідрометцентру до кінця тижня майже на всій території країни ускладнення погодних умов, дощ, подекуди мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Увага! Несприятливі погодні умови

08.12.2016 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з погіршенням погодних умов поліція Кіровоградської області закликає учасників дорожнього руху бути особливо уважними та обережними на автошляхах. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто