За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби зупинили автівку, водій якої перевозив наркотичну речовину

14.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

Під час нагляду за дорожнім рухом на 70 кілометрі автодороги «Олександрівка – Кіровоград – Миколаїв» поліцейські роти дорожньо-патрульної служби за порушення правил дорожнього руху зупинили водія автомобіля «ЗАЗ-1102». Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 07 по 13 листопада 2016 року

14.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 07 по 13 листопада 2016 року на автошляхах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 10 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 224 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 40.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині під час зіткнення легковика та вантажівки постраждала одна людина

14.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

Учора, близько 18 години 45 хвилин у Маловисківському районі відбулося зіткнення двох транспортних засобів, під час якого постраждав один із водіїв. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто