За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині зіткнулися дві вантажівки

10.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

10 листопада близько 07 години 15 хвилин у Знам’янському районі зіткнулися автомобіль «ДАФ» з причепом-цистерною та автомобіль «Мерседес» з напівпричепом. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Національний тиждень безпеки дорожнього руху пройде на Кіровоградщині

10.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

Протягом тижня, з 14 по 20 листопада, у межах проголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 роки), в Україні пройдуть заходи Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху. Завдання тижня – консолідація сил державних інститутів, громадських організацій, наукової спільноти та громадськості для вжиття реальних заходів для підвищення рівня безпеки дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Увага! Конкурс!

10.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

До Міжнародного тижня безпеки дорожнього руху, що проходитиме в Україні з 14 по 21 листопада, Управління БДР Нацполіції України оголошує конкурс на кращий слоган до тематичної соціальної реклами. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто