За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 31 жовтня по 06 листопада 2016 року

07.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 31 жовтня по 06 листопада 2016 року на автошляхах області зареєстровано 11 ДТП, у яких 4 особи загинули, ще 11 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 167 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 31.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині у дорожній аварії були травмовані двоє дітей

07.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

Учора, близько 17 години у Кіровоградському районі відбулося зіткнення двох автівок, під час якого постраждали троє людей.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто