За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські запровадять низку заходів щодо організації дорожнього руху в зимовий період

02.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

При погіршенні погодних умов працівники поліції будуть робити усе можливе, аби забезпечити безперешкодний проїзд транспортних засобів, створити умови для якісної та безперебійної роботи дорожньої техніки та надаватимуть допомогу учасникам дорожнього руху. Натомість і водіям, і пішоходам, потрібно бути більш уважними та зважати на погодні умови. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби зупинили нетверезого керманича легковика

02.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби, під час проведення профілактичного відпрацювання міста Долинська, виявили нетверезого керманича автомобіля, а у пасажира автівки правоохоронці знайшли речовину, подібну до наркотичної. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 24 по 30 жовтня 2016 року

02.11.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 24 по 30 жовтня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, у яких 7 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 100 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 14.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто