За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські Кіровоградщини навчають наймолодших школярів азам дорожньої грамоти

19.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

Усі ми – родом з дитинства. Самосвідомість кожної особистості закладається власне з народження. Пізніше, коли дитина соціалізується, до всебічного процесу виховання, крім батьків, долучаються і інші – оточення, вихователі, педагоги тощо. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Кіровоградська команда юних інспекторів руху «Драйв» з Долинського району взяла участь у всеукраїнських фінальних змаганнях ЮІР!

19.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

12 вересня в УДЦ «Молода гвардія» м. Одеси завершилися змагання серед загонів юних інспекторів руху й гри серед шкільних команд КВН-ЮІР. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 12 по 18 вересня 2016 року

19.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 12 по 18 вересня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, у яких 9 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 376 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 48.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Новини, Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи «Увага! Діти – на дорозі!»

19.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

У рамках загальнодержавних профілактичних заходів «Увага! Діти – на дорозі!» весь особовий склад підрозділів поліції, які відповідальні за безпеку дорожнього руху, залучений для проведення тематичних уроків із вивчення дорожньої грамоти. За всіма навчальними закладами Кіровоградщини закріплені працівники поліції, які проводять для неповнолітніх уроки з безпеки дорожнього руху, на яких демонструють повчальні відеоролики, цікаві картинки та проводять вікторини на знання Правил дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто