За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби зупинили автівку, якою незаконно заволоділи в іншій області

01.09.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом на автошляху між селами Турія та Йосипівка Новомиргородського району поліцейські роти дорожньо-патрульної служби за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ВАЗ-21063», під керуванням 22-річного місцевого мешканця. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто