За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпечне дитинство: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Увага! Діти на дорозі!»

19.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Відзавтра і до 20 вересня в Україні триватимуть профілактичні заходи,  під час яких працівники поліції посилять контроль за дитячою безпекою на дорогах. Такі заходи в нашій країні проводяться щорічно, й вже стали доброю традицією. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські роти ДПС виявили нетверезого керманича автобуса

19.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

На території нашого краю тривають профілактичні заходи загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху, у рамках якого поліцейські проводять спеціальні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

Зокрема, правоохоронцями особлива увага приділяється виявленню та припиненню кермування транспортними засобами водіями у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. Проте деякі горе-водії на полишають цієї ганебної звички – звички сісти за кермо напідпитку, не зважаючи на те, що своїми діями вони наражають на небезпеку власні життя та здоров’я, а також життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто