За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! На Кіровоградщині можливе часткове закриття руху!

16.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Відділ безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльної ГУНП в Кіровоградській області інформує автолюбителів про можливе часткове закриття руху автодорогою М-04 Знам’янка – Кіровоград – Луганськ – Ізварине, орієнтовно з 17 серпня. Автодорога закриватиметься на ділянці шляху від Знам’янки до Олександрії, у зв’язку із проведенням ремонтних робіт. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині поліцейські розповіли журналістам про заходи загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху

16.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

16 серпня у відділі безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області відбувся брифінг на тему: «Проведення на території Кіровоградської області загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху». У ньому взяли участь т.в.о. заступника начальника відділу майор поліції Олександр Скалкович, працівники підрозділу, представники громадських організації та обласних засобів масової інформації. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто