За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги представників ЗМІ!

15.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

У вівторок, 16 серпня, відбудеться брифінг на тему «Проведення на території Кіровоградської області загальнодержавного місячника безпеки дорожнього руху».

У заході візьмуть участь працівники відділу безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області та представники громадських організацій.

Початок: о 10.00

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Панфіловців,22.

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Правоохоронці нагадують: розмовляти по мобільному телефону за кермом – небезпечно

15.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Під час розмови по мобільному телефону реакція людини сповільнюється на одну секунду. Тож водію потрібно значно більше часу для реагування на складну дорожню ситуацію. Внаслідок цього гальмівний шлях збільшується приблизно на 25 метрів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Життя дорожче за швидкість

15.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Автомобіль міцно закріпився в нашому житті, адже це один з найкомфортніших засобів пересування. Більшість людей мріють про власний транспортний засіб, аби їздити зі зручністю і кожного дня не штовхатися в громадському транспорті. Та на жаль, часто водії транспортних засобів нехтують Правилами дорожнього руху, порушують правила маневрування та обгону, перевищують безпечну швидкість руху, що нерідко призводить до дорожньо-транспортних пригод. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 08 по 14 серпня 2016 року

15.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 08 по 14 серпня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 10 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 61 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 16.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто