За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Посилено відповідальність за керування транспортними засобами у стані сп’яніння

10.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

За керування транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, а також під впливом ліків, що знижують увагу та швидкість реакції в Україні посилено відповідальність. За таке порушення відтепер передбачено штраф у розмірі 10 200 гривень з позбавленням права керування на один рік. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині під час дорожньо-транспортної пригоди травмовано четверо людей

10.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

Дев’ятого серпня, близько 15 години, у Гайворонському районі відбулося зіткнення двох легковиків, під час якого постраждали четверо людей.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 01 по 08 серпня 2016 року

10.08.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 01 по 08 серпня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 9 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 33 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 11.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто