За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські роти дорожньо-патрульної служби Кіровоградщини виявили чергового нетверезого керманича

04.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Істину про те, що нетверезий за кермом – злочинець, ніхто не заперечуватиме. Проте деяких водіїв не лякають ні адміністративна відповідальність за поїздку у стані сп’яніння, ні кримінальна – у разі скоєння дорожньо-транспортної пригоди після поїздки «з вітерцем та під мухою». Вражає безвідповідальність деяких керманичів, коли вони, дозволивши собі сісти за кермо  у неадекватному стані, наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху. У свою чергу, поліцейські Кіровоградщини продовжують виявляти та припиняти подібні правопорушення на дорогах.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 27 червня по 03 липня 2016 року

04.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 27 червня по 03 липня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 4 ДТП, у яких 3 особи загинули, ще 8 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 105 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 38.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді у смт. Онуфріївці травмовані дві людини

04.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Першого липня близько 23 години у селищі Онуфріївка відбулося падіння мопеда, під час якого було травмовано двох осіб. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто