За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині поліцейські роти дорожньо-патрульної служби продовжують боротьбу з пияцтвом за кермом

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом поліцейські роти дорожньо-патрульної служби виявили та припинили два грубих порушення правил дорожнього руху водіями транспортних засобів. Одне з них – під час профілактичного відпрацювання та забезпечення безпеки дорожнього руху поліцейськими роти ДПС у місті Олександрія.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв великовагових транспортних засобів!

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Шановні водії великовагових транспортних засобів! Правоохоронці Кіровоградщини нагадують вам про введення обмежень руху під час підвищення температурного режиму (більш ніж 280С) та інформують вас про місця тимчасового відстою транспортних засобів.

Перелік майданчиків тимчасового відстою автотранспорту

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Сильна спека – зважайте на погодні умови!

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням Гідрометцентру України на території більшості областей нашої держави, зокрема і у Кіровоградській області, очікується сильна спека. Синоптики прогнозують місцями стовпчики термометра сягнуть відмітки 35-38°. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Спека впливає на всіх учасників дорожнього руху

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Спека, що встановилася останнім часом в Україні, безумовно діє на всіх учасників дорожнього руху. Слабшає увага, збільшується час реакції на ту чи іншу ситуацію, погіршується самопочуття. Висока температура притупляє пильність, крім того, може викликати загострення хронічних захворювань, сильні головні болі, загальне погіршення самопочуття.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Відділ безпеки дорожнього руху Кіровоградщини інформує

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

З метою створення сприятливих умов у сфері рекламної діяльності, здійснення належного контролю за видачею дозволів на розміщення спеціальних конструкцій зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг поза межами населених пунктів та дотримання термінів їх оформлення, передбачених частиною першою статті 41 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 04 по 10 липня 2016 року

14.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 04 по 10 липня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 12 ДТП, у яких 17 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 104 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 37.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині з вини нетверезого водія у дорожньо-транспортній пригоді були травмовані чотири людини

09.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Восьмого липня близько 22 години 20 хвилин у Петрівському районі відбулося перекидання автомобіля «АЗЛК-2140», під час якого було травмовано чотирьох осіб. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Спрощено процедуру оформлення дозволів на встановлення зовнішньої реклами вздовж автомобільних доріг

08.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Аби підтримати економіку та створити сприятливі умови для розвитку бізнесу державні структури максимально спрощують процедуру оформлення дозвільних документів у різних сферах господарської діяльності. Не стала виключенням і Національна поліції України. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині під час дорожньо-транспортної пригоди травмовано двоє людей

05.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Четвертого липня, близько 23 години 50 хвилин, по проспекту Леніна у місті Олександрія відбулося зіткнення двох легковиків, під час якого постраждали двоє людей. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Поліцейські роти дорожньо-патрульної служби Кіровоградщини виявили чергового нетверезого керманича

04.07.2016 от Сектор профілактичної роботи

Істину про те, що нетверезий за кермом – злочинець, ніхто не заперечуватиме. Проте деяких водіїв не лякають ні адміністративна відповідальність за поїздку у стані сп’яніння, ні кримінальна – у разі скоєння дорожньо-транспортної пригоди після поїздки «з вітерцем та під мухою». Вражає безвідповідальність деяких керманичів, коли вони, дозволивши собі сісти за кермо  у неадекватному стані, наражають на небезпеку інших учасників дорожнього руху. У свою чергу, поліцейські Кіровоградщини продовжують виявляти та припиняти подібні правопорушення на дорогах.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

« Раніше