За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Безпека руху дітей влітку – головне завдання працівників поліції Кіровоградщини!

06.06.2016 от Сектор профілактичної роботи

У розпалі літні шкільні канікули. Головне під час літнього відпочинку дітвори  – максимально відпочити, засмагнути, познайомитись з новими друзями, набратися нових вражень… У свою чергу, дорослим слід подбати про безпеку дозвілля своїх чад.

Поліцейські роти дорожньо-патрульної служби не залишаються осторонь від організації відпочинку дітей. Адже школярі організованими групами мандрують у різні куточки нашої держави до місць оздоровлення та відпочинку, пам’яток культури та мистецтва тощо.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді у м. Бобринці травмовані дві людини

06.06.2016 от Сектор профілактичної роботи

П’ятого червня близько 23 години у місті Бобринець відбулося зіткнення транспортних засобів, під час якого було травмовано двох осіб. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Вітаємо з днем журналіста!

06.06.2016 от Сектор профілактичної роботи

Від імені особового складу підрозділів поліції, що забезпечують безпеку дорожнього руху, Кіровоградщини

та від себе особисто, щиро й сердечно вітаю вас

З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА! Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто