За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині сталась смертельна аварія

26.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

26 травня близько 01 години 30 хвилин на 13 кілометрі автошляху Ульяновка – Кам’яна Криниця, в Ульяновському районі, водій автомобіля Mazda-6 не справився з керуванням транспортним засобом, з’їхав в кювет, де перекинувся. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Кіровоградські правоохоронці нагадують, що незабаром – літні шкільні канікули

26.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

Попередження та профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму – один із головних напрямків роботи  правоохоронців.

Наближаються літні шкільні канікули. З настанням канікул проїжджа частина вулиць населених пунктів області поповниться юними учасниками дорожнього руху. У вільний від навчання час вони частіше будуть на свіжому повітрі, гратимуться на вулиці, і тут їх неминуче чекає зустріч з дорогою.


Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто