За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Завтра в Україні дощі!

10.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням синоптиків, 11 травня вдень грози, в південній частині місцями сильні дощі, в окремих пунктах град та шквали 15-20 м/с. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді, яка сталась поблизу м. Кіровограда, було травмовано три людини

10.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями близько 13 години 30 хвилин на автошляху Південний обхід  м. Кіровограда, біля с. Соколівського, відбулося зіткнення двох автівок, під час якого травмувалися троє людей, серед яких неповнолітня дівчинка. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 02 по 08 травня 2016 року

10.05.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 02 по 08 травня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 3 ДТП, у яких  6 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 135 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 47.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто