За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Працівники відділу безпеки дорожнього руху взяли участь у проведенні AutoQuest для чарівних жінок на Кіровоградщині

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями на Кіровоградщині в Тойота Центр Кіровоград “Мотор-Олві” відбувся AutoQuest для чарівних жінок. Цікаві завдання очікували на них – вони відгадували зашифровані вирази, розкладали в ряд усі одинадцять поколінь Toyota Corolla та вправно складали “багаж” в Toyota Yaris. Дуже гарні результати показали жінки і в практичних навичках – за 4 хвилини змогли замінити всі колеса в автомобілі та складали тестові іспити зі знання правил дорожнього руху.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Подбайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху під час травневих свят

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Травневі свята не за горами, більшість людей активно планують свій відпочинок. Не має значення, залишаєтеся ви у місті чи збираєтесь у подорож.

Щоб ніщо не затьмарило святковий настрій, усі учасники дорожнього руху повинні пам’ятати елементарні вимоги Правил дорожнього руху. Перевищення швидкості, порушення правил обгону, виїзд на смугу зустрічного руху, керування напідпитку, перехід проїжджої частини в невстановленому для цього місці – ось основні причини дорожніх аварій. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Великодні свята поліція забезпечить безпеку учасників дорожнього руху біля культових споруд

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

У ці дні значно збільшується дорожній трафік та рух пішоходів біля церков та храмів, тож поліція працює в посиленому режимі. Натомість, аби Великдень приніс у вашу домівку тільки щастя та радість, учасникам дорожнього руху варто пам’ятати про дотримання правил поведінки на дорозі. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Поліцейські Кіровоградщини закликали автовласників подбати про збереження своїх автівок

29.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями співробітники підрозділу, який здійснює нагляд за безпекою дорожнього руху у місті Олександрії та районі, провели профілактичний рейд серед автовласників, роз’яснюючи їм основні секрети збереження власних транспортних засобів від незаконних посягань з боку можливих зловмисників.

Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто