За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Правоохоронці звертаються до двоколісних учасників дорожнього руху

18.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

З настанням весни на автодорогах Кіровоградщини зросла кількість двоколісних транспортних засобів: скутерів, мотоциклів, мопедів. Ця категорія є найбільш вразливою  і у разі дорожньо-транспортної пригоди є менш захищеною. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за минулий тиждень з 11 по 17 квітня 2016 року

18.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 11 по 17 квітня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 7 ДТП, у яких  8 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 132 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 47.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто