За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Поліцейські Кіровоградщини розповіли наймолодшим учасникам дорожнього руху про правила безпечної поведінки на дорозі

07.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Наразі на Кіровоградщині тривають весняні шкільні канікули. Проте працівники відділу безпеки дорожнього руху продовжують проводити профілактичні заходи серед наймолодших учасників дорожнього руху – вихованців дитячих дошкільних закладів.

Сьогодні вихованці кіровоградського дитячого садочку №41 «Золотий ключик» за сприяння начальника Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області полковника поліції Сергія Кондрашенка побували на екскурсії у кінологічному центрі при ГУНП. Дітлахи ознайомилися із роботою поліцейських-кінологів та службових собак. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Правоохоронці звертають увагу велосипедистів на дотримання Правил дорожнього руху

07.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

З настанням весни на дорогах більшає двоколісних транспортних засобів. Велосипедисти – одна з найбільш вразливих категорій учасників дорожнього руху. Працівники поліції радять водіям зважати на двоколісних сусідів по руху, а самим любителям велотранспорту – не забувати: вони мають як права, так і обов’язки. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто