За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Увага, канікули! Правоохоронці просять дорослих бути уважнішими до юних пішоходів

04.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Під час канікул на вулицях та дорогах значно більшає дітей. Водіям транспортних засобів необхідно підвищити увагу до маленьких пішоходів, адже поведінка дитини на дорозі часто є непередбачуваною. Керманичам авто потрібно бути особливо обережними при проїзді перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, місць відпочинку тощо. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 28 березня по 03 квітня 2016 року

04.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 28 березня по 03 квітня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 8 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 7 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 101 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 28.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді, яка сталась у м. Кіровограді, травмовано пішохода

04.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями близько 08 години 45 хвилин у м. Кіровограді на регульованому перехресті водій легковика допустив наїзд на пішохода. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді на Кіровоградщині загинула велосипедистка

04.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями близько 00 години 05 хвилин у місті Гайворон по вулиці Чернишевського водій автомобіля RENAULT Trafik допустила наїзд на велосипедистку. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Підбиття підсумків роботи підрозділів із забезпечення безпеки дорожнього руху області

04.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями керівний та особовий склад підрозділів, на які покладені функції із забезпечення безпеки дорожнього руху на території області, зібрався на оперативну нараду. Головними питаннями, які на ній вирішувалися – підбиття підсумків роботи з початку нинішнього року, результатів проведення оперативно-профілактичних відпрацювань на території краю, шляхи становлення та вдосконалення на майбутнє, зокрема, забезпечення безпеки дорожнього руху,  посилення протидії злочинності на автотранспорті на території обслуговування. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто