За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині напередодні весняних шкільних канікул тривають профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху

02.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Працівники поліції, які відповідають за безпеку дорожнього руху, часті гості в учнівських колективах навчальних закладів області. Адже питання травмування дітей під час участі в дорожньому русі – одне із найболючіших у повсякденній діяльності правоохоронців. І хоча неабиякої гостроти воно набуває наприкінці канікул та і перші навчальні дні під час адаптації дітей до навчального процесу та необхідності дотримання ними Правил дорожнього руху, проблема залишається протягом всього року. Кожна пора і період вимагають своєрідних підходів до роботи. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині працівники поліції виявили автомобіль – «двійник»

02.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями, під час нагляду за дорожнім рухом на автошляху Кіровоград – Кривий Ріг – Запоріжжя, біля села Бережинка Кіровоградського району, поліцейські роти дорожньо-патрульної служби за порушення правил дорожнього руху зупинили  автомобіль Шкода, під керуванням мешканця міста Кривий Ріг Дніпропетровської області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині інспектори поліції викрили зловмисників, котрі підозрюються у незаконному заволодінні «Range Rover»

02.04.2016 от Сектор профілактичної роботи

23 березня близько 07 години ранку під час патрулювання на автошляху Кіровоград – Платонове,  у Кіровоградському районі,  інспектори ДПС роти дорожньо-патрульної служби при ГУНП України в області за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль ВАЗ-2110, водій та три пасажири якого після зупинки помітно нервували та намагалися втекти. Крім того, у водія також були відсутні і реєстраційні документи на зупинену автівку. Зважаючи на незрозумілу поведінку чоловіків, вартові доріг прийняли рішення про огляд салону автівки та викликали на місце події слідчо-оперативну групу Кіровоградського відділу поліції ГУНП України в області. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто