За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Інформація щодо підрозділів МВС, які надають послуги пов’язані з автотранспортом!

10.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з ліквідацією органів Державної автомобільної інспекції та подальшим реформуванням структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ, питання державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, видачі (заміні) посвідчення водія, акредитації навчальних закладів та ведення обліку суб’єктів господарювання, віднесені до компетенції Головного сервісного центру МВС України. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді, яка сталась у м. Кіровограді, травмовані дві людини

10.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

Днями близько 10 години 50 хвилин у м. Кіровограді на вулиці Київська відбулося зіткнення двох транспортних засобів.

За попередніми даними, водій автомобіля Богдан 2111, не врахувавши дорожню обстановку,  не вибрав безпечну швидкість руху, не справився з керуванням транспортним засобом та виїхав на зустрічну смугу руху, де відбулося зіткнення з автомобілем ГАЗ-2705, котрий рухався у зустрічному напрямку. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто