За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! 10 лютого в країні місцями туман, на заході – сильні дощі!

09.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням синоптиків, 10 лютого в південних та східних областях вночі та вранці місцями туман, видимість 200-500 м; у Карпатах і на Закарпатті вранці та вдень дуже сильні дощі.

Правоохоронці радять водіям бути особливо уважними та обережними, під час руху неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Застереження під час складних погодних умов

09.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

Доволі багато дорожньо-транспортних пригод стаються в умовах обмеженої видимості. Проте часто водії просто не можуть відмовитись від поїздки, і вимушені рухатися в умовах сильного дощу, туману або снігу. У таких випадках, аби уберегтися від непередбачуваних ситуацій на дорозі, потрібно бути максимально уважними та обережними, дотримуватися Правил дорожнього руху та слідкувати за справністю свого автомобіля. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв та пішоходів! На дорогах ожеледиця

09.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв та пішоходів з проханням не забувати: під час складних погодних умов, особливо під час ожеледиці, потрібно бути зосередженим, уважним та обережним.

Працівники поліції Кіровоградщини дають декілька рекомендацій щодо управління автомобілем в умовах ожеледиці та снігового накату: Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 01 по 07 лютого 2016 року

09.02.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 01 по 07 лютого 2016 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких 6 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 197 порушення Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 24.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто