За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Як діяти в ситуації, коли відмовили гальма у транспортного засобу? Декілька порад від правоохоронців

25.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

Відмова гальм є надзвичайно небезпечним випадком, тому що він може статися несподівано, на великій швидкості, поблизу скупчення людей і так далі. При цьому у водія для оцінки ситуації, прийняття будь-яких рішень і дії залишається дуже мало часу. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 18 по 24 січня 2016 року

25.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 18 по 24 січня 2016 року на автошляхах області зареєстровано 2 ДТП, у яких 4 особи дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 155 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 73.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Стан проїзду дорогами України на 9:00 25.01.2016 (обмеження руху в двох областях)

25.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

Наразі в Україні триває ліквідація наслідків негоди. Дорожні, рятувальні, аварійні служби та поліція працюють в посиленому режимі. Поки що, на автодорогах України діють наступні обмеження для руху транспорту:
Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто