За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Особливості водіння взимку

22.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

Серед автомобілістів холодна пора року по праву вважається серйозним випробуванням, як для автомобіля, так і для водія. Справа в тому, специфічні дорожні умови серйозно підвищують ризик стати учасником ДТП. Снігопади, ожеледиця, налипання снігу і короткий світловий день – ось далеко не повний список перешкод, які серйозно ускладнюють водіння автомобіля взимку. Яким же чином убезпечити себе та інших учасників дорожнього руху? Перш за все, варто пам’ятати, що при несприятливих погодних умовах найкращим виходом буде відмова від поїздки. Однак, якщо поїздку скасувати не можна, потрібно бути вкрай уважним і обережним, а також виконувати прості правила, складені на підставі життєвого досвіду тисяч водіїв з усього світу. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв! Рух транспорту автодорогами Дніпропетровської та Кіровоградської областей відновлено!

22.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

Дорожні служби розчистили від снігу автодороги двох областей. Наразі по всій територій Дніпропетровщини та Кіровоградщини рух транспорту відновлено в повному обсязі.

У Миколаївській та Одеській областях роботи з ліквідації наслідків негоди продовжуються. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Стан проїзду дорогами України на 9:00 22.01.2016 (обмеження руху в чотирьох областях)

22.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

Наразі в Україні триває ліквідація наслідків негоди. Дорожні, рятувальні, аварійні служби та поліція працюють в посиленому режимі. Поки що, на автодорогах України, діють наступні обмеження для руху транспорту: Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто