За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Правоохоронці Кіровоградщини завжди готові прийти на допомогу учасникам дорожнього руху, котрі потрапили у складну ситуацію на дорозі

19.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

Негода, що вирувала цими днями на Кіровоградщині, додала чималих клопотів усім мешканцям краю, особливо учасникам дорожнього руху, котрі все ж таки, не дивлячись на перестороги правоохоронців, вирушили у дорогу. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

У дорожньо-транспортній пригоді, яка сталась у м. Кіровограді, травмовані три людини

19.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

18 січня близько 17 години 30 хвилин у м. Кіровограді на вулиці Велика Перспективна відбулося зіткнення двох транспортних засобів. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Стан проїзду дорогами України на 9:00 19.01.2016 (обмеження руху в п’яти областях)

19.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку із різким погіршенням погодних умов, сильними опадами та ожеледдю, для забезпечення безпеки дорожнього руху, на автодорогах України наразі діють наступні обмеження для руху транспорту: Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто