За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги водіїв! Обмеження руху в чотирьох областях України! (станом на 18.00)

17.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку із різким погіршенням погодних умов, сильними опадами та ожеледдю, для забезпечення безпеки дорожнього руху на автодорогах України 17 січня введені наступні обмеження для руху транспорту:

Дніпропетровська область:

З 12.30 години дня в’їзд у м. Дніпропетровськ заборонено для вантажного автотранспорту.

Кіровоградська область:

На дорогах державного та регіонального значення заборонено рух вантажних транспортних засобів; Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні учасники дорожнього руху!

17.01.2016 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку із ускладненнями погодних умов звертаємо вашу увагу щодо обмеження руху вантажного та пасажирського транспорту територією Кіровоградської області у напрямках Одеської, Миколаївської та Дніпропетровської областей. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто