За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

У м. Знам’янці у дорожньо-транспортній пригоді травмовано пішохода

25.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

24 грудня близько 12 години 40 хвилин на вулиці Калініна у місті Знам’янка відбувся наїзд автомобіля на жінку-пішохода, 1935 року народження. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Напередодні зимових канікул правоохоронці просять дорослих приділити більше уваги юним пішоходам

25.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

Наразі працівники поліції проводять з юними учасниками дорожнього руху тематичні бесіди та лекції. Однак одних зусиль правоохоронців недостатньо – про безпеку дітей варто пам’ятати всім дорослим. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто