За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Зима – час сюрпризів, але не завжди приємних, особливо на дорозі.

14.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв та пішоходів з проханням не забувати: під час складних погодних умов потрібно бути зосередженим, уважним та обережним.

Шановні водії! Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть посковзнутися і впасти. Тому намагайтеся не налякати пішохода різкими звуковими і світловими сигналами. При наближенні до пішохідних переходів та місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму.

А пішоходам варто пам’ятати декілька правил. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні власники транспортних засобів! Подбайте про збереження свого майна

14.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

Уже не за горами новорічні свята, а для багатьох це час відпочинку та відпусток. Проте в той час, як більшість людей відпочивають, автомобільні крадії працюють, не покладаючи рук.

У більшості випадків незаконні заволодіння транспортними засобами провокують самі водії, залишаючи їх напризволяще. Керманичі зберігають свою власність у дворах багатоповерхівок, на стоянках біля супермаркетів та у погано освітлених місцях. Іноді на вулицях ми можемо спостерігати за тим, як водії, залишивши авто незамкненим, а іноді і зовсім не вимикаючи двигун, поспішають до найближчого кіоску чи магазину. Така халатність з боку самих автовласників може призвести до втрати як цінних речей, що знаходяться в транспортному засобі, так і самого автомобіля. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги учасників дорожнього руху! Складні погодні умови!

14.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

За повідомленням синоптиків, 14 грудня вночі помірний, вдень невеликий дощ та мокрий сніг, подекуди налипання мокрого снігу, вночі та вранці на півночі Лівобережжя місцями сильні опади. За таких погодних умов водіям необхідно бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 07 по 13 грудня 2015 року

14.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 07 по 13 грудня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 5 ДТП, у яких 8 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 106 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 64.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто