За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги учасників дорожнього руху! Зважайте на недостатню видимість!

09.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

За інформацією Гідрометцентру України, вночі та вранці 10 грудня в південних, східних та центральних областях місцями туман, видимість 200-500 м.

За таких погодних умов всім учасникам дорожнього руху варто бути уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.
Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто