За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

До уваги відвідувачів сайту! (Інформація стосовно сервісних центрів)

08.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

У зв’язку з ліквідацією органів Державної автомобільної інспекції та подальшим реформуванням структурних підрозділів Міністерства внутрішніх справ, питання державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів, видачі (заміні) посвідчення водія, акредитації навчальних закладів та ведення обліку суб’єктів господарювання, віднесені до компетенції Головного сервісного центру МВС України. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Правоохоронці продовжують проводити роботу з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів навчальних закладів

08.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

Правоохоронці часті гості в учнівських колективах навчальних закладів області. Незалежно від того, яка пора року. Адже питання травмування дітей під час участі в дорожньому русі – одне із найболючіших у повсякденній діяльності вартових доріг.

Найтяжчим, з найбільшим процентом смертності, є травматизм, отриманий від автомашин, автобусів, тролейбусів, поїздів та інших видів транспорту. І знову ж таки головними причинами є бездоглядність дітей на вулиці, коли вони ідуть до школи чи з неї, а також у години дозвілля. А призводять до цього – незнання дітьми правил вуличного руху, порушення правил користування транспортом. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги водіїв та пішоходів! На дорогах ожеледиця

08.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв та пішоходів з проханням не забувати: під час складних погодних умов, особливо під час ожеледиці, потрібно бути зосередженим, уважним та обережним.

Вартові доріг Кіровоградщини дають кілька рекомендацій щодо управління автомобілем в умовах ожеледиці та снігового накату:

- На слизькій дорозі не гальмуйте різко, це не тільки марно, але й небезпечно. Різке гальмування призводить до блокування коліс і збільшення гальмівного шляху, а найчастіше до втрати керованості. Проїжджаючи небезпечну ділянку, намагайтеся зберігати швидкість постійною, педаллю акселератора користуйтеся дуже обережно, плавно, м’яко. Не робіть різких рухів кермом. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Правоохоронці Кіровоградщини радять завчасно підготувати автомобіль до зими

08.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

Досвідчені водії добре знають, а новачки здогадуються, що експлуатація автомобіля взимку – справа складна. Але той, хто звик до автомобіля, їздитиме завжди, тому кожен намагається забезпечити собі всесезонний драйв – хто покладаючись на підприємства автосервісу, а хто й самотужки, перетворюючи і без того напружену осінь на період інтенсивної праці. Адже для того, щоб автомобіль нормально працював за будь-яких погодних умов, необхідно підготувати його до цих умов. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 30 листопада по 06 грудня 2015 року

08.12.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 30 листопада по 06 грудня 2015 року на автошляхах області зареєстровано 14 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 16 осіб дістали поранення.

Правоохоронці області задокументували 88 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 44.

Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто