За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Оперативне зведення за період з 09 по 15 листопада 2015 року

16.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 09 по 15 листопада 2015 року на автошляхах області зареєстровано 16 ДТП, у яких 21 особа дістала поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 989 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 154;

перевищення встановленої швидкості руху – 250;

порушення правил обгону –53;

створення аварійної ситуації – 19;

порушення правил проїзду перехресть – 39;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 15;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 21.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

16.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята. Ми вдячні вам, адже ви щоденно приходите до кожної оселі, розповідаючи про перебіг подій у світі, допомагаючи людям відчути причетність до процесів сьогодення, відкриваючи широкі можливості для людських контактів та спілкування.  Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

На Кіровоградщині пройшли поминальні молебні за загиблими у дорожньо-транспортних пригодах

16.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

Відповідно до завдань Державної цільової програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху (2011-2020 років), проголошеного Генеральною Асамблеєю ООН, на території держави у період з 09 по 15 листопада проводився Національний тиждень безпеки дорожнього руху. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто