За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

На Кіровоградщині інспектори роти дорожньо-патрульної поліції взяли участь у проведенні медичного тренінгу «Знаю, вмію, врятую»

12.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

На Кіровоградщині тривають профілактичні заходи Національного тижня безпеки дорожнього руху. Цього разу інспектори роти дорожньо-патрульної поліції взяли участь у проведенні навчального тренінгу «Знаю, вмію, врятую», який для них провели медичні працівники. За допомогою тематичного приладдя медики продемонстрували вартовим доріг основні навики надання долікарської допомоги під час скоєння дорожніх аварій. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто