За минулий тиждень з 21 по 27 серпня 2017 року на автошляхах області зареєстровано 10 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 11 осіб дістали поранення. Правоохоронці області виявили та задокументували 164 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких: керування у стані алкогольного сп’яніння – 19; перевищення встановленої швидкості руху – 0; порушення правил обгону –7; створення аварійної ситуації – 0; порушення правил проїзду перехресть – 1; порушення правил проїзду залізничних переїздів – 1; невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки - 3. Шановні громадяни! Правоохоронці Кіровоградщини звертаються до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

ДАІ Кіровоградщини нагадує: паски безпеки можуть зберегти ваше життя та здоров’я

02.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

Сучасний автомобіль оснащений безліччю функцій і пристроїв, що забезпечують комфорт і безпеку автомобіліста. Такий елемент, як ремінь безпеки, став абсолютно звичним і природним, ним в обов’язковому порядку оснащується кожен сучасний автомобіль. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

Шановні учасники дорожнього руху!

02.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

Основною причиною ДТП є свідоме ігнорування Правил дорожнього руху громадянами, які наражають на небезпеку насамперед оточуючих. В багатьох випадках страждають саме пішоходи, деякі з власної вини, інші через водіїв, які неуважно керують транспортним засобом. Читати далі »

Рубрики: Новини | Коментування вимкнуто

До уваги громадян!

02.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

Шановні громадяни! До вашої уваги інформація про залишок бланкової продукції у центрах надання послуг, пов”язаних з використанням автотранспорту, станом на 02.11.2015

ЗАЛИШКИ СПЕЦПРОДУКЦІЇ станом на 02.11.2015

Рубрики: Новини, Реєстраційна робота | Коментування вимкнуто

Оперативне зведення за період з 26 жовтня по 01 листопада 2015 року

02.11.2015 от Сектор профілактичної роботи

За минулий тиждень з 26 жовтня по 01 листопада 2015 року на автошляхах області зареєстровано 9 ДТП, у яких 1 особа загинула, ще 10 осіб дістали поранення.

Працівники ДАІ області задокументували 650 порушень Правил дорожнього руху його учасниками, з яких:

керування у стані алкогольного сп’яніння – 91;

перевищення встановленої швидкості руху – 216;

порушення правил обгону –41;

створення аварійної ситуації – 19;

порушення правил проїзду перехресть – 41;

порушення правил проїзду залізничних переїздів – 12;

невиконання вимог дорожніх знаків та розмітки – 22.

Шановні громадяни! Державтоінспекція звертається до водіїв транспортних засобів та пішоходів – дотримуйтесь правил поведінки на дорозі і будьте обережними, цим Ви можете зберегти своє життя та здоров’я.

Рубрики: Оперативне зведення | Коментування вимкнуто